KURSY JĘZYKOWE DLA MŁODZIEŻY i DOROSŁYCH

na różnych poziomach zaawansowaniaON-LINE

Kursy językowe dla młodzieży i dorosłych

Kursy językowe dla młodzieży i dorosłych to wyzwanie dla każdej szkoły.
Jak zmobilizować słuchaczy, którzy po całym dniu nauki lub pracy podejmują dodatkowe wyzwanie jakim są kursy podnoszące ich kompetencja językowe na jeszcze wyższy poziom.
My wiemy jak – a najlepiej przekonacie się Państwo o tym zapisując się na nasze kursy on-line.


KURSY STANDARDOWE – angielski – niemiecki
– francuski-włoski – hiszpański – ukraiński

Klasyfikacja na podstawie bezpłatnego testu wstępnego. Wykorzystujemy programy
i podręczniki gwarantujące poznanie słownictwa i struktur przydatnych w codziennym porozumiewaniu się. Lektorzy budują przyjazną atmosferę sprzyjającą przełamywaniu barier psychologicznych związanych z wypowiadaniem się w obcym języku.

Zajęcia ON-LINE odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut lub według innego harmonogramu, adekwatnego do potrzeb słuchacza.

Kursy językowe dla młodzieży i dorosłych – indywidualne zajęcia on-line zapewniają wysoką efektywność kształcenia i oszczędność czasu. Dojazd na zajęcia stacjonarne często pochłaniał więcej czasu, niż trwała lekcja. Teraz, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, ten czas można wykorzystać lepiej. Podczas zajęć obowiązkowo korzystamy z kamerki, aby uwaga słuchacza skupiona była na interakcji z nauczycielem.

Kursy językowe dla młodzieży i dorosłych

KURSY CERTYFIKATOWE – JĘZYK ANGIELSKI I JĘZYK NIEMIECKI

Przygotowanie do międzynarodowych egzaminów językowych obejmujące zarówno doskonalenie umiejętności językowych jak i wyćwiczenie technik egzaminacyjnych. Doświadczeni lektorzy gwarantują wysoką jakość szkoleń. Wykorzystujemy aktualne materiały szkoleniowe zgodne ze wskazaniami ośrodków organizujących egzaminy.

Zajęcia ON-LINE odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut lub według innego harmonogramu, adekwatnego do potrzeb słuchacza.

OPTIMA – UCZYMY Z PRZYJEMNOŚCIĄ!

KURSY JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW – KLIKNIJ TUTAJ