KURSY JĘZYKOWE DLA MŁODZIEŻY i DOROSŁYCH

na różnych poziomach zaawansowania

Kursy językowe dla młodzieży i dorosłych

Kursy językowe dla młodzieży i dorosłych to wyzwanie dla każdej szkoły.
Jak zmobilizować słuchaczy, którzy po całym dniu nauki lub pracy podejmują dodatkowe wyzwanie jakim są kursy podnoszące ich kompetencja językowe na jeszcze wyższy poziom.
My wiemy jak – a najlepiej przekonacie się Państwo o tym zapisując się na nasze kursy!


Kursy standardowe – angielski – niemiecki

Nauka w grupach 6-8 osobowych nakierowana na rozwijanie sprawności komunikacyjnych. Klasyfikacja na podstawie bezpłatnego testu wstępnego. Wykorzystujemy programy i podręczniki gwarantujące poznanie słownictwa i struktur przydatnych w codziennym porozumiewaniu się. Lektorzy budują przyjazną atmosferę sprzyjającą przełamywaniu barier psychologicznych związanych z wypowiadaniem się w obcym języku.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut.

Kursy certyfikatowe – angielski – niemiecki

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut.

Kursy językowe dla młodzieży i dorosłych

Przygotowanie do międzynarodowych egzaminów językowych obejmujące zarówno doskonalenie umiejętności językowych jak i wyćwiczenie technik egzaminacyjnych. Doświadczeni lektorzy gwarantują wysoką jakość szkoleń. Wykorzystujemy aktualne materiały szkoleniowe zgodne ze wskazaniami ośrodków organizujących egzaminy. Grupy do 6 osób.

Język angielski w hotelarstwie, gastronomii i turystyce

Zajęcia są przeznaczone dla pracowników szeroko pojętej branży turystycznej oraz osób, które pragną podjąć pracę w tej branży za granicą.
Zajęcia w grupach max. 8 osób.
Na tym kursie kładziemy nacisk na słownictwo specjalistyczne. Słuchacze też poznają formuły grzecznościowe i zwroty potrzebne w komunikacji w środowisku turystycznym.
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut

Angielski dla WOKALISTÓW!

Śpiewaj naprawdę po angielsku!!
Zajęcia dla osób śpiewających, które chcą wykonywać piosenki w prawdziwym języku angielskim a nie Pigeon English. Słuchacze doskonalą swój angielski pracując nad różnymi utworami muzycznymi, skupiając się głównie na słownictwie i poprawnych dźwiękach.
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut

Zajęcia z fonetyki języka angielskiego: POPRAW SWĄ WYMOWĘ
Zajęcia dla osób, które znają język angielski, ale pragną poprawić jego brzmienie i pozbyć się mocnego, polskiego akcentu. Poprzez ćwiczenie wymowy samogłosek i spółgłosek oraz powtarzanie fraz językowych słuchacz ma szansę zdobyć umiejętność wymowy, która zbliży go do brzmienia native speakera. Zajęcia prowadzone są w grupach do 6 osób.
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut

OPTIMA – UCZYMY Z PRZYJEMNOŚCIĄ!