JĘZYK POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

Język polski dla obcokrajowców

Język polski dla obcokrajowców

Kursy standardowe – język polski dla obcokrajowców

Od wielu lat zainteresowanie nauką języka polskiego wzrastało. W ostatnim czasie ze względu na masowy napływ uchodźców jest jeszcze większe. Mamy doświadczenie w Optimie, jak uczyć cudzoziemców – zarówno anglojęzycznych i niemieckojęzycznych, jak i osoby z Ukrainy.

Nauka indywidualne z lektorem nakierowana na rozwijanie sprawności komunikacyjnych. Wykorzystujemy programy i podręczniki gwarantujące poznanie słownictwa i struktur przydatnych w codziennym porozumiewaniu się. Lektorzy budują przyjazną atmosferę sprzyjającą przełamywaniu barier psychologicznych związanych z wypowiadaniem się w obcym języku.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut – ON-LINE lub w dowolnej innej konfiguracji.

Z nami nauczysz się języka polskiego, praktycznego, z którym łatwiej odnajdziesz się w szkole i w wymarzonej pracy. Oferujemy kursy dla osób indywidualnych oraz na zamówienie dla firm i instytucji. Jeśli zamówią Państwo kurs grupowy w Opolu lub jego okolicach, lektor przyjedzie na miejsce wraz ze wszystkimi materiałami. Istnieje możliwość dostosowania zakresu treści kształcenia do potrzeb określonej branży. Realizujemy również kursy języków obcych dla cudzoziemców (np. język niemiecki dla Ukraińców).

Zajęcia prowadzą doświadczeni i zaangażowani lektorzy. Więcej o nauczaniu on-line – KLIKNIJ TUTAJ.

Oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale również zniżki dla uczniów i studentów.

OPTIMA – UCZYMY Z PRZYJEMNOŚCIĄ!

Język niemiecki, francuski, hiszpański i włoski

Polecamy także usługi tłumaczeń >>> Biuro Tłumaczeń OPTIMA